Classmate Profiles

     User has created a profile: 28
     Profile contains photos: 6
     In Memory: 72
     Contains "In Memory" entry: 71
     Military Service: 19
   Restricted to Classmates only

  

Show by:    A-Z    Last Updated: 28    Newest Members: 28    Latest Comments: 4  


Charlene Adams (Higgenbotham)   
Sherry Alexander
Byron Allen
Debra Allen (Dauenbaugh)   
Pamela Alley
JoEllen Amenda
Becky Anderson
Victoria Arduino (Purnell)   
Elizabeth Arrington   
Joni Arthur   
Calvin Ashley
Debra Aumock   
John Austin
Rich Austin
Lillian Avant
Rita Bailey
Kay Baker
Debra Barnes
Carol Bartholomew
Betty Barton
Janelle Bea
Craig Bebee   
Leonard Beck   
Donald Beckemeyer   
Clyde Bedford
Gerald Bell
Charlene Benton
Dorothy Berry (McWilliams)   
Dawn Bessert
Richard Bilodeau
Mary Bloom
Susan Bodda
Rosemary Boeke
Janice Borchardt
William Bowling
Gene Bowman
Phyllis Box
David Brace
Steven Brawner
Sophronia Brown
Sundrise Brown
William Brown
Julie Bruckner
Ivan Buchanan
Terri Buntjer
John Burns
Kenneth Burns
Terry Burns
Thomas Caccia
LaDeta Cain
Keith Carey
Kenneth Carey
Rachel Carlson
Stephen Caron
Carli Carpenter
Susan Casarotto
Vickie Caviness
Stephen Chamberlin
Duane Chambers
Ruby Chandler
Manuel Chapa
Clifton Chapman
Brian Clayton
Cheryl Clikeman
Cindy Coffin
Vito Cortez
Farrell Cox
Gary Cox
Andrea Craft
Mary Croft
Michael Cushing
Torveig Dahl
Debra DalSanto (Heanue)   
Kenneth Dandridge
George Davis
Larry Davis
Ricky Dawson
Dianna Denny
Albert DeWalt
Marrietta Dickson
Timothy Dimke
Gregory Dishman
Curtis Dismuke
David Dooley
James Eddy   
Kathleen Ellis
Harold Engelhart
Bryan Erb   
Jill Erickson
Renee Esterbrook
Cheryl Fair
Ronald Farr
Charles Featherston   
Rhonda Feery
Cheryl Fielder
Deborah Fields
Deborah Finke
Celestine Fletcher
Christine Fletcher   
Margie Foote
Deborah Foster (Jones)   
Lauzanne Froehlich
Shirley Garvin
Gary Gerber    
Mark Gilmore
Raymond Gitchel
Joyce Gray
Dickie Green
Velma Green
Cheryl Grimes
Perry Grove
Daniel Grover    
Diana Grubb
Deborah Guffey
Rosa Gutierrez
Max Hafeli
Debra Hargrove
Danny Harris
Jackson Harris
Dennis Hawkinson   
Patricia Healy
Thomas Heanue   
Maggie Henley
Augustine Hernandez
Marlene Highland
Kim Hill
Carol Hinton
Harold Hinton
Randall Hobson
Timothy Hogan
Susan Hogshead (Mazanowicz)   
Dinah Holliman   
Christine Hood (Wahlgren)   
Bernadine Horton
Deborah Hudson
Sheryl Huene
Deborah Hurst
Debra Irvin
Gwendolyn Jackson
Corin Jaworowski
Carol Johnson
Maria Johnson
Scott Johnson   
Dean Jones
Maria Juni
Dale Kallenbach    
Lynn Karash
Suzan Kealiher
Linda Kelley
Susan Kelley
Patrick Kenny
Gregory Klein
Suzanne Klock
Paula Knapik
Joseph Kobernat   
Carol Koebbeman   
Steve Koeller
Kathy Kraft
Bernadette Krowczyk
Mary Kuntzelman
Kenneth Lamb
Truman B. "Bart" Lander    
Laona Larson
Rodney Lashock   
James Lawson   
Kathy Layman
Walter Layne
Arletha Leach (Jones-Cooper)   
Lenard Leavy
Jeffrey Leden
Diane Lenius
Wendy Lerch
Michael Letsinger
Mary Libowski
Richard Lincoln
Carolyn Lindstedt
Jane Liston
Jay Logan
Colette Lomax (Miller)   
Charles Ludeke
Christine Lynn
Joe Maavich
Jose Machado
James Marker   
Elaine Martin
Linda Martin
Joanne Maxey (Paske)   
Pamela May
Wanda McBride
Clarence McCoy   
Denise McCoy   
Roger McFadden
Mike McGee    
Roy McGinnis    
Jacqueline McLin
Gwinda McNeely
Linda McNeely
Thomas Meeks
Frederick Merkel
Janet Merkel
Ronald Miller   
Ruby Miller
William Miller
Bruce Milner
David Mohr
Kevin Moline   
Christine Montana
Terry Morgan
Patricia Morrison (Higgs)   
Patrick Murray   
Terry Myers
Pamela Myres
Carl Neiber
Randy Nicol   
Pamela Nordstrom
Onetta Nunley
Carolyn Olson
Katherine Olson (Whelchel)   
Sheila Olson
Terry Olson
Kenneth Ott
Dennis Padgett
Linda Padron
Karen Pape
David Peak
Michael Penn
Charles Perteete
Phillip Perteete
Raymond Perteete
Mary Piffner
Mark Pinney
Patricia Pizarroz (Pizarroz)   
Cheryl Posey (Hemingway)   
Wayne Poupard
Mary Prunty
Kenneth Quillen
Michael Rafferty
Cedric Rainey
Janice Rasnake
Joseph Rayford
Brenda Reedy
Bradley Rehfeldt
Marilyn Reiners
Deborah Renton
Martha Rhynes
Mary Rhynes
Sharon Roach
Nannette Roberts (Tewell)   
Rosiland Robinson
Sandra Robinson
Dave Roth (Roth)   
Shirley Round
Judy Russell
Enrique Sanchez
Linda Sandoval
Barbara Scarpetta
Belinda Scarpetta
Merle Schafman
Jeffrey Schmelzer
David Schulz
Lynn Schulz
Curtis Scribner
Ernest Seaton   
Gloria Shelby
Thurston Sherod    
Lucille Simmons
Fernando Simpson
Richard Skibbe
Karen Slocum
Donald Smith
Dorothy Smith
James Smith
Roosevelt Smith
Sandra Smith (Tolefree)   
Randy Spillare
Bruce Springer   
Christopher Sproch
Sharon Squire
Minnie Staten (Armstrong)   
Denise Stern
Debra Stevens (Mccrillis)   
John Stevens
Michael Stone
Kathy Stout (Huston)    
Samuel Tardio
Kathleen Taylor
Kenneth Taylor
Catherine Thomas
Otelia Thomas
Cynthia Thompson
Stanley Thompson   
Steven Throndsen
Deborah Tibbs
Randy Torgerson
Sylvia Torrance
Stuart Trepanitis     
Terry Tucker   
Nancy Tullock
Gary Turman
William Ulbert
Roxanne Underwood
Patrick VanBarriger
Louella VanSickle
Deborah Veitch
Douglas Veitch
Lorella Wade
Beverly Waeffler (Westlake)
Robert Waggoner
Cynthia Warren
Larry Washington   
Ida Wear
Susan Weerda (Fensterman)   
Steven Welcome
Wayne Welcome
Jean Wenger
Shirley West
Robb Whelchel   
Brendan White    
Douglas White   
Mary Whitmore
Roy Whitmore
Vickie Wilder
Charles Williams
Mildred Williams
Cynthia Willis
Anita Wilson
Billy Wilson
Sheryl Witherby
Diane Wolford

Guest Members

Roger Alberts (Driver's Ed. )
Floyd Allard (Mathematics)
Susan Allen (Class Of 1970)   
Betty Anderson (P. E. )
George Aschenbrenner (Eng…)    
Mary Baker (Counselor)
Craig Bardell (Class Of 1972)   
Ken Barnes (P. E. )    
Nancy Beagley (English)
Margaret Becker
Carl Benassi (Shop)    
Alan Bingham
Elsie Bishoff (English)
Tom Bouma (Class Of 1973)    
Don Box (Class Of 1975)    
Horace Box (Shop)
Tom Brusch (U. S. History)
Gregory Bullock (Shop)
David Burmeister (Chorus)
Carol Buscemi
Bernard Cannariato (Social Studies)
Dennis Carlson (Mathematics)
Nick Cascio (Class Of 1974)   
Lamont Clikeman (Science)   
Emmett Collins (Class Of 1974)   
Walter Correll (Driver's Ed. )
Paula Crapisi (Class Of 1970)   
James Crow (Dramatics)
Walter Czosnek (Business)
Margaret Dalgren (History)   
John Davis (Orchestra)
Marilyn Dean (Emh)
Louis DeRango (P. E. )    
George Dowell (Science)
Gordon Dumas (ROTC)
Jerome Dunbar (Social Studies)
Gayle Elgin (Class Of 1970)   
Joellyn Ellis (Home Economics)
Roger Ellis (Band)
Dallas Engel (Wood Shop)    
Esther Erickson (Office)   
Lynne Erickson (Art)
Gregory Foote (English)   
Sara Fortin (Reading)
Alice Fricke (English)
Karl Gartner (Mathematics)
Lloyd Geiger (Pre-Vocactional Counselor)
Georgalee George (P. E. )
Linda Greene (Spanish)
Leonard Guenzler
Jay Gullota (Cwt, Track)
Carolyn Halstead (Mathematics)   
Orlanda Hamil (English)
Lillian Hankerson (Counselor)
Jean Harezlak
Robert Henbest (English)
Margaret Higgins (English)
Paul Hill (French)
Eurslyn Hines (Home Economics)
Barbara Hjelm (Emh)
Ralph Hover (Environmental Issues)
Donald Hucker (Science)
Isaac Johnson (P. E. )
Mary Johnson (Spanish)
Richard Johnson (Counselor)    
Douglas Kalber (Counselor)
Helen Kelsey (Counselor)
Eugenia Kempf (Dean Of Girls)   
Donald Kriechbaum (Swimming)    
Gary Loiselle (Driver's Ed. )
Howard Long (Social Studies, Basketball)
Virginia Lutz
Ronald Lyford (Mathematics)
Kathleen MacKenzie (P. E. )
Judy Makulec (Mathematics)
Donald Marston (U. S. History)    
Theresa Mathiesen (Science)
Carol McAdoo (Science)
Alfred McDonald (Mathematics)
Dora May Meredith (Librarian)
Cary Miller (P. E. )
George Moore (Do)
Lyle Moss (Drafting)   
Mark Mowen (P. E. )
Bruce Mueller (Science)
Edbert Mueth (Dean Of Boys)    
Alice Netto (P. E)
Charlotte Normington (English)   
Adelaide Olson (Nurse)
Joan Olson (English)
Evelyn Palm (Mathematics)   
Bobby Patton (Attendance Officer)
Lisbeth Pearson (P. E. )
Becky Polaski (English)
Gary Posey (Class Of 1972)   
James Ramage (Industrial Arts)
Margaret Robinson (Typing)   
Patricia Sample (English)   
John Saporiti (Art)
Linda Sarver (Class Of 1971)   
Nancy Schafman (Home Economics)
Melvin Schwartz
Harvey Share (Social Studies)
Douglas Smith (Chemistry)
Paul Stauffer (Industrial Arts)
Karen Stevens (Typing)
Barbara Stone
John Swanson (Science)   
Kenneth Swanson (General Business)
Walter Taylor (Science)
Carl Tenner (Science)
William Trap (Mathematics)
Carol Treadway (P. E. )
Susan Turner (English)
Wayne Underhill (Counselor)
Beulah Walker (Home Economics)   
Susan Wangeman (English)
Marjorie Wedel (English)  
Lester Welles (German)
Wendell White (Class Of 1972)    
Helen Williams (Librarian)    
John Wyeth (Principal)    
William Zavadil (P. E. )   
Robert Zimmerman (World Geography)
Dorothy Zmolek (Typing)

To join this site click on your name above. If your name needs to be added please contact us.